00

#GURURLAYERLİ

Sizce teknoloji nerede başlar, nereye kadar gider?

YERLİ ÜRETİMİN GÜCÜ: VESTEL CITY

8 Ar-Ge merkezi, yılda 170 milyondan fazla Ar-Ge yatırımı...

Türkiye’de, Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ve geliştirilen ilk akıllı telefon, ilk 4K HD Kavisli TV, rekor seviyede tasarruf sağlayan teknolojiler ve daha fazlası...

Tüm bu ilklerin kaynağı, National Geographic’in Mega Fabrikalar ve Discovery Channel’ın Nasıl Yapılır belgesellerine konu olan ilk Türk fabrikası Vestel City! Avrupa’nın tek alanda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri olan 16 bin kişilik bu küçük şehir, yerli üretimin gururuyla, gece gündüz çalışıyor.

Sadece hayatınızı kolaylaştırmak için değil aynı zamanda geleceğe değer katmak için...

VESTEL TEKNOLOJİSİ İLE DÜNYANIN EN ÜCRA KÖŞESİNDE BİLE..

Üst düzey akıllı telefonlar, 4K televizyonlar, rekortmen teknolojiler geliştirmek yetmez. Onu dünyanın en ücra köşesine ulaştıramadıkça... İhracat yaptığımız 156 ülkede 2500’ü aşkın satış noktamız, ile dünyanın neresinde olursanız olun, teknolojilerimizi sizlere en kısa sürede ulaştırmak ve ihtiyaç duyabileceğiniz her çözümü anında sunmak için durmaksızın çalışıyor. İşte Avrupanın en çok tercih edilen Televizyon markası olmamızın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en itibarlı teknoloji markalarından biri seçilmemizin sebebi bu.

VESTEL İLE TEKNOLOJİYE DOKUN

Vestel ile teknoloji yolculuğu, Vestel City’de başlayıp hayatlarınıza kadar uzanan bir serüven. Sizlerle birlikte yazdığımız, sizlerle hayat bulan bir hikaye. Dünyanın en son teknolojilerine, dünyaları vermeden ulaşmanız; hayalini kurduğunuz hizmeti sizlere sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmak için çıkılan bir yol... Vestelin gururuyla, teknolojiye dokunun.

SON 5 YILDA 400’Ü AŞKIN ÖDÜL!

Uluslararası Ar-Ge & tasarım alanından, müşteri memnuniyetine, insan kaynakları alanından çevre ödüllerine kadar birçok alanda aldığımız yüzlerce ödül, aslında sizlerin hayatlarına ve geleceğe değer katma hayalimizin birer sonucu.

Bu yüzden bizim için en büyük ödül, tutkuyla tasarladığımız ürünlerin, sunduğumuz hizmetlerin sizin hayatınıza değer katması...

Ödüllerimiz