Çamaşır Makineleri ve Kurutmalı Çamaşır Makineleri

Tasarrufta dünya rekortmeni Pyrojet teknolojisi, Allergy UK onaylı hijyen programı Alerji Uzmanı programı, ekstra sessizlik sağlayan özel yıkama ve sıkma teknolojileri ve daha fazlası yeni nesil Vestel Çamaşır Makineleri'nde.

Su ve Enerji Tasarrufunda Bir Rekortmen!

PYROJET TEKNOLOJİSİ

NEDİR?
 Pyrojet Teknolojisi, A+++ ürünlerden %70 daha az enerji ve aynı kapasitede ürünlere göre %28 daha az su tüketerek rekor seviyede tasarruf sağlar. Bu sayede yıllık elektrik ve su harcamanızı azaltırken doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur. Vestel City'de geliştirilen bu inovatif teknolojinin başarısı, Alman Elektrik, Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Kurumu tarafından VDE onayı ile kanıtlanmıştır.*

NASIL ÇALIŞIR?
 Geleneksel çamaşır makinelerinde, su yıkama sırasında kazanın içine alındıktan sonra yavaş yavaş ısıtıldığı için suyun ısınma süresi uzar, enerji ihtiyacı artar. Pyrojet teknolojisinde ise, su makinenin alt bölümünde bulunan Pyrojet haznesinde ısıtıldıktan sonra kazana üstten doğrudan püskürtülür. Bu sistem, su ısınma süresini azalttığı için çok daha az enerji kullanılır. Ayrıca sıcak su, çamaşırlara doğrudan püskürtüldüğü için maksimum verimlilikte yıkama performansı sağlayarak su tüketimini azaltır.

ÇOK SESSİZ, DAHA DA SESSİZ! MANYETİK BLDC MOTOR

Geleneksel çamaşır makinelerine kıyasla Manyetik BLDC Motoru, yıkama ve sıkma sırasındaki ses şiddetini 2 kattan fazla azaltır. Artık makinenizi çocuklarınız ders çalışırken, bebeğiniz uyurken gönül rahatlığıyla çalıştırabilir, ister sabah ister akşam kimseyi rahatsız etmeden çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.

İNATÇI LEKELERE İNAT! 22 ÖZEL LEKE PROGRAMI

Bazı lekelerin yapısı farklı yıkama şekilleri gerektirir.Program derecesi ve çitileme düezeyi ayarları, bu gerekliliğe göre belirlenmiş 22 farklı leke fonksiyonu sayesinde artık zorlu lekelerden korkmayın.

Etkili olduğu lekeler: Yumarta, çamur, çay, kan, sos, deodorant, ter, bebek maması, çorap, yağ, makyaj(fondöten), dondurma, yaka kiri, kırmızı şarap, çimen, meyve, domates, kahve, ruj, manşet kiri, çikolata, karışık leke.

ALLERGY UK ONAYLI ALERJİ UZMANI PROGRAMI

İngiltere'nin en prestijli alerji kurumu olan Allergy UK onaylı, Alerji Uzmanı programı ile çamaşırlarda tam hijyen sağlanır. Hassas ciltler için ideal olan bu programın, özel yoğun ısıtmalı durulaması sayesinde çamaşırlarınız, deterjan kalıntısı ve benzeri zararlı kirlerden, güvenli bir şekilde temizlenir.

29 Dakikada
Yıkama ve Kurutma

0,5 KG ağırlığındaki çamaşırlarınızı kesintisiz olarak 29 dakikada yıkar ve kurutur.

SÜPER HIZLI
12 DK PROGRAMI

Çamaşırlarınızı biriktirmeden yıkamayı tercih ettiğinizde ya da hemen ihtiyaç duyduğunuz kıyafetleri yıkamak istediğinizde kullanabilleceğiniz bu program, Türkiye'deki en hızlı çamaşır yıkama programı, 2 kilograma kadar olan hafif kirli çamaşırlarınızı 12 dakikada, süper hızlı yıkayan bu program kısa sürede temizleme kolaylığı sağlar, zaman size kalır!