Vestel NFC655EDX A+ ION

 • 620 lt toplam hacim
 • 91x78x185 cm (GxDxY)
 • ColdWrap 3 Boyutlu Soğutma
 • Hızlı Soğutucu-Dondurucu
 • Led Işıklı Hareket Sensörü

* Modellerin görünüm ve özellikleri bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için satış noktalarıyla iletişime geçebiirsiniz.

TAT, KOKU KORUYUCUSU FROST FREE TEKNOLOJİSİ

Vestel Frost Free Teknolojisi, ikili soğutma sistemi sayesinde hem dondurucuda hem soğutucuda iki bağımsız hava döngüsü yaratır, kokuları birbirine karışmaz. Vestel Yeni Nesil Buzdolaplarının soğutucu bölmesinde yiyecekleriniz daha uzun süre taze kalır, dondurucu bölmesinde karlanma ve buzlanma olmaz.

3 BOYUTLU SOĞUTMA SİSTEMİ:

3 Boyutlu soğutma sistemi farklı yönlerden üfleyerek sıcaklık farklarını en aza düşürerek buzdolabınızın her yerinden aynı oranda soğutma sağlanır. Buzdolabınız tamamen dolu olduğu durumda bile, bu sistem sayesinde, gıdalarınızda beklenen soğutma performansına sahip olacaksınız.

EKONOMİ – TATİL - PARTİ MODLARI

Buzdolabınızı uzun süre kullanmayacaksanız Tatil Moduna alabilirsiniz. Tatil modu Buzdolabınızı olması gereken minimum soğukluk derecesinde tutarak yiyeceklerinizi bıraktığınız tazelikte bulmanızı sağlar. Üstelik bu modda kompresör sürekli devreye girmediği için enerjiden de tasarruf edersiniz. Parti modunu seçtiğinizde dondurucuya koyduğunuz içecekleriniz servise hazır hale geldiğinde buzdolabınız sizi sesli uyarır. Böylece içeceklerinizi dondurucuda unutmadan, kolay ve rahat bir şekilde soğutabilirsiniz. Vestel Buzdolabınızda Ekonomi modu seçiliyken ek enerji tasarrufu sağlarsınız.

AYDINLATMALI İÇ TASARIM

Buzdolabının iç aydınlatmasını sağlayan LED ışıklar, ortam aydınlığını algılar ve parlaklığın yavaş yavaş artırarak yanar. Bu sayede karanlıkta göz yormadan buzdolabının içindeki malzemeleri verimli bir ışık altında görmenizi sağlar. Buzdolabının iç aydınlatmasını sağlayan LED ışıklar, ortam aydınlığını algılar ve parlaklığın yavaş yavaş artırarak yanar. Bu sayede karanlıkta göz yormadan buzdolabının algılar ve parlaklığın yavaş yavaş artırarak yanar.

AKILLI DOKUNMATİK KONTROL PANELİ

Vestel Buzdolabının tüm akıllı özelliklerini kolayca kontrol ve takip edebileceğiniz dokunmatik paneli kullanım kolaylığı sunar.

A+ Enerji Sınıfı

Vestel Buzdolapları, A+ ve A++ enerji sınıfı performansı ile maksimum soğutmayı minimum enerji tüketerek sağlar. Hem çevreye hem de bütçenize dost buzdolapları ile daha etkili ve hızlı soğutmaya en tasarruflu şekilde ulaşabilirsiniz.

Cold Wrap

Vestel Gardrop tipi buzdolaplarında soğutma sistemi iki soğutma sisteminin birleşimidir. Soğutucu Bölme, Cold Wap soğutma sistemine sahiptir; dolaşan soğuk hava, yiyeceklerin etrafında tüm buzdolabını dolaşır. Böylece, dışarıdan gelen ısı transferini en aza indirir ve gıdanın daha uzun süre taze kalmasını sağlar.

Natural Ion Tech

Natural Ion Tech buzdolabına negatif iyonlar yayarak nahoş kokulu parçacıkların etkisiz hale getirilmesini sağlar. Böylece buzdolabında tüm kokuları gidererek yiyeceklerinizin kalitesini arttırır.

Maxi Fresh Preserver

Maxi Fresh Preserver sayesinde meyve ve sebzelerin solunumuyla ortaya çıkan ve gıdaların bozulmasına olumsuz etkisi olan etilen gazının uzaklaştırılmasıyla raf ömrü artırılıyor. 

Akıllı Modlar

Ekonomi Modu:<br> Vestel Buzdolaplarında yer alan Ekonomi Modu sayesinde, enerji tasarrufu sağlayarak hem bütçenizi hem de çevrenizi korumuş olursunuz. Ekonomi Modu’nu, kullanma kılavuzunda yer alan talimatlarla kullanmalısınız.<br> Tatil Modu:<br> Vestel Buzdolaplarında yer alan Tatil Modu, buzdolabınızı olması gereken minimum soğukluk derecesinde tutarak yiyeceklerinizi bıraktığınız tazelikte bulmanızı sağlar. Üstelik bu modda kompresör sürekli devreye girmediği için enerjiden de tasarruf edersiniz. Tatil Modu’nu, kullanma kılavuzunda yer alan talimatlarla kullanmalısınız.<br> Parti Modu:<br> Drink cool modu, hayattan keyif alırken size yardımcı olmak için tasarlandı. Dondurucuya koyduğunuz içecekleriniz servise hazır hale geldiğinde buzdolabınız sizi sesli uyarır. Böylece içeceklerinizi dondurucuda unutmadan, kolay ve rahat bir şekilde soğutabilirsiniz.

Elektronik Kontrol Paneli

Tatil Modu, Ekonomi Modu, soğukluk ayarı, turbo modu, hızlı soğutma, hızlı dondurma modu. Hayatınızın ritmine en uygun modu buzdolabınızın kapısını açmadan ekrandan kolayca ayarlayabilirsiniz.

Akıllı Defrost Sistemi

Vestel Buzdolaplarında yer alan Akıllı Defrost Sistemi sayesinde, buzdolabınızda buzlanma olmaz. Akıllı Defrost Sistemi sizin yerinize ürünün defrost işlemi ile ilgilenir.

Hızlı Soğutucu-Dondurucu

Vestel Buzdolaplarında yer alan Hızlı Soğutucu- Dondurucu modu sayesinde, dondurmak ve soğutmak istediğiniz ürünleriniz hızlı bir şekilde dondurabilir; zamandan tasarruf yapmanın keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Fresh Zone

Vestel Buzdolaplarında yer alan FreshZone sizin farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Buzdolabınızın bu bölmesini dondurucudan çıkarttığınız gıdaların çözülmesi için kullanabilirsiniz. Böylece, sağlık bir şekilde gıdanızın çözülmesini sağlamış olursunuz. Buna ek olarak, 1-2 gün içerisinde tüketeceğiniz et ve balık gibi hassas gıdalarınızı bu bölmede muhafaza ederek uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Kahvaltılık bölmesi olarak da kullanılabilen bu bölme ile, süt ve süt ürünleri başta olmak üzere, ürünlerinizi daha uzun süre taze bir şekilde bu bölmede saklayabilirsiniz.

Led Işıklı Hareket Sensörü

Hareket sensörü ile Vestel Buzdolapları yaklaşan ziyaretçileri hissedip ışıklarını otomatik yakar ve karanlıkta yol gösterir. Ortamda hiç bir hareket yokken ışık gücü %100'den %5 seviyesine otomatik olarak düşer ve enerji tasarrufu sağlanır. Sensörün açma kapama özelliği bulunmaktadır.

Kırılmaya Dayanıklı Özel Cam Raflar

Kırılmaya dayanıklı özel cam raflar sayesinde, büyük ve ağır yiyeceklerinizi gönül rahatlığıyla buzdolabınızda saklayabilirsiniz. Cam raflar temperli ve serigrafili olarak tasarlanmıştır.

Genel Özellikler

 • Ürün Tipi Gardrop Tipi
 • Hacim (lt) 620
 • Soğutma Sistemi NFMC
 • İklim Sınıfı Tropik/Normal

Fiziksel Özellikler

 • Renk Koyu Inox
 • Boyutlar (GxDxY) (mm) 910x750x1850

Enerji Verimliliği

 • Enerji Sınıf A+
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 459

Soğutucu Bölme

 • Hacim (lt) 410
 • Raf Tipi Cam Raf
 • Aydınlatma LED

Dondurucu Bölme

 • Hacim (lt) 210
 • Dondurma Kapasitesi (kg/gün) 18
 • Gizli Buzluk Var

Teknoloji ve Performans

 • Kontrol Sistemi Elektronik
 • Ses Seviyesi (dBa) 45
 • Ekstra Sebzelik (Fresh Zone) Var
 • Maxi Fresh Var
 • Iyonizer Var