• VESTEL İLE DEĞİŞİM BAŞLIYOR!


  Vestel beyaz eşyalar ile huzurun adı, güvenin anlamı, şıklığın tanımı, hayatınızın rengi değişiyor.

  Yani kısacası, evinizin teknolojisi Vestel ile değişiyor..


  izle İncele
 • YENİ NESİL ULTRA SESSİZ ÇAMAŞIR MAKİNALARI


  Vestel’den yeni nesil olağanüstü sessiz Pyrojet Çamaşır Makinaları!


  izle İncele
 • VESTEL’DEN DEV BUZDOLAPLARI!


  Bu dev buzdolabının içine tam 70 tane Sakarya Kabağı sığdığınız biliyor muydunuz?


  izle İncele
 • VESTEL ANKASTRE SETLERİYLE
  MUTFAĞINIZA RENK GELSİN!


  Mutfağında Şıklık Arayanlara Vestel Ankastreler!


  izle İncele
 • KÜÇÜK EV ALETLERİNDEN
  BÜYÜK GIYBET


  Vestel’den ortalığı karıştıracak bir buluş: Mix&Go!
  Mix&Go mutfağın baş köşesindeki yerini alıyor, yılların eskitemediği küçük ev aletleri arasında büyük bir gıybet başlıyor.


  izle İncele
 • DESİBEL, MÜZİĞİN EN ÖZGÜR HALİ!


  Desibel Bluetooth Kulaklıklarla kablolara esir olmadan özgürce müziğin keyfini yaşayın ...


  izle İncele

TEKNOLOJİ GÜCÜ İLE EN ÜST DÜZEY ÜRÜNLER

8 Ar-Ge merkezi, yılda milyonlardan fazla Ar-Ge yatırımı... Vestelin kendi alanında uzmanlaşmış yenilikçi mühendisleriyle en ince ayrıntısına kadar tasarlanan ve geliştirilen en üst düzey akıllı telefonlar, 4K HD Kavisli TV’ler, rekor seviyede tasarruf sağlayan teknolojiler ve daha fazlası... Tüm bu teknolojinin ve rekorların kaynağı, National Geographic’in ‘’Mega Fabrikalar’’ ve Discovery Channel’ın ‘’Nasıl Yapılır’’ belgesellerine konu olan teknoloji üssü Vestel City! Avrupa’nın tek alanda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri olan 16 bin kişilik bu küçük şehir, kaliteli üretimin gururuyla, gece gündüz çalışıyor.

VESTEL TEKNOLOJİSİ DÜNYANIN EN ÜCRA KÖŞESİNDE BİLE...

Üst düzey akıllı telefonlar, 4K televizyonlar, rekortmen teknolojiler geliştirmek yetmez. Onu dünyanın en ücra köşesine ulaştıramadıkça... İhracat yaptığımız 156 ülkede 2500’ü aşkın satış noktamız, ile dünyanın neresinde olursanız olun, teknolojilerimizi sizlere en kısa sürede ulaştırmak ve ihtiyaç duyabileceğiniz her çözümü anında sunmak için durmaksızın çalışıyor. İşte Avrupanın en çok tercih edilen Televizyon markası olmamızın, Avrupa’nın en itibarlı teknoloji markalarından biri seçilmemizin sebebi bu.

VESTEL İLE TEKNOLOJİYE DOKUN

Vestel ile teknoloji yolculuğu, Vestel City’de başlayıp hayatlarınıza kadar uzanan bir serüven. Sizlerle birlikte yazdığımız, sizlerle hayat bulan bir hikaye. Dünyanın en son teknolojilerine, dünyaları vermeden ulaşmanız; hayalini kurduğunuz hizmeti sizlere sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmak için çıkılan bir yol... Vestelin gururuyla, teknolojiye dokunun.